Logo - Klikk for å komme til førstesiden
Hovedside
KVALITETSKLUBB
Politiattest
HESSA IL , STYRET
Hessa webkamera
Anleggskomite
Reservasjoner møterom klubbhus
Fair Play
Hessa IL`s historie
Hessa Stadion
Utleie klubbhus
Link til våre aldersbestemte lag fotball
FOTBALLGRUPPEN
VOLLEYBALLGRUPPEN
HESSA CUP 2018
Økonomi/sponsorkomite
Linker

Trenere og lagledere 2015
Trenere og Lagledere 2015
LAG FUNKSJON NAVN TELEFON EMAIL pr.20.01.15
J08 Trener Lene Trætten 915 31 315 lene.13@online.no
Trener Fredrik Klock 958 60 744 FREDRIK_KLOCK@hotmail.com
Lagleder Elisabeth Hovland 402 02 305 elisabethhovland@hotmail.com
G08 Trener Perry Silseth 911 07 085 perry.silseth@mimer.no
Trener Sveinung Hessen 926 00 488 smhessen@gmail.com
Lagleder Runar Wadseth 957 20 068 runar.wadseth@mimer.no
J07 Trener Christian Tolfsby 988 11 140 christian.tolfsby@gmail.com
Trener/lagleder Pål Krøvel-Velle 412 35 228 pkv1975@icloud.com
G07 Hovedtrener Ramsy Suleiman 942 57 656 ramsy@mimer.no
Trener Rune Veiseth 918 88 282 rune@atlanterhavsparken.no
Trener Stig Skrede 905 78 944 st-skr@online.no
Trener Rune Slinning 982 16 260 rune.slinning@tafjord.no
Trener Birthe Ramsvik 411 47 393 birhe.ramsvik@gmail.com
Lagleder Ronny Øen 909 97 384 ronny.oen@honeywell.com
J06 Hovedtrener Steve Rich 995 47 908 srich34@hotmail.com
Hovedtrener Pål Silseth 951 56 850 pa-si@online.no
Ass.trener Cecilie Tennebø 948 58 221 cot@hanjin.no
Ass.trener Endre Bryn 482 11 256 brynen2@yahoo.no
Lagleder Lindis Akslen 926 43 295 lakslen@mimer.no
Lagleder Birgitte Rotset 971 04 113 birgitte@rotset.com
G06 Trener Bjørn Arve Jensen 906 98 200 bas@solarnorge.no
Trener Morten Østrem 974 37 781 ostrem.7@hotmail.com
Lagleder Tore Aurdal 906 53 320 tore.andre.aurdal@viaegencia.com
J05 Trener Carlos Garcia 990 32 229 c.garcia@mimer.no
Trener Brita Flusund 952 57 525 thomas@sperrefish.com
Lagleder Harald Fjørtoft

harald@steel-x.no

G05 Trener Trond Engen 980 74 118 engemd@online.no
Lagleder Terje Melset 957 37 846 terje.melseth@hent.no
J04 Hovedtrener Hany Suleiman 992 41 143 leder.fotball@hessa.no
Trener Perry Silseth 911 07 085 perry.silseth@mimer.no
Lagleder Gøran Heimdal 954 74 841 goran.heimdal@gmail.com
G04 Trener Terje Risvik 415 71 304 terje.risvik@mimer.no
Trener Runar Tennebø 489 55 936 rtennebo@gmail.com
Lagleder Line Standal 471 58 227 line.standal@hotmail.com
J03 Trener Frank Jimmy Hansen 400 10 185 jimm-ha@online.no
Trener Ole Johan Hessen 473 31 408 ojhessen@hotmail.com
Lagleder Louisery Davies 456 05 351 louisery@hotmail.com
Lagleder Jill Remøy 907 78 751 jillremoy@hotmail.com
G03 Trener Øystein Tvedt 470 54 973 Tvedt7@gmail.com
Ass.trener Svein Magne Olsen 966 29 770 svein@aledata.com
Ass.trener Knut Ness 900 33 715 knut@fness.no
Ass.trener Sverre Nilsen 926 44 196 swn@mimer.no
Ass.trener Vidar Myrvold 944 70 116 myrvold@mimer.no
Lagleder Marita Lågeide 951 95 756 marita@renex.no
J02 Trener Ramsy Suleiman 942 57 656 ramsy@mimer.no
Lagleder Pål Krøvel-Velle 412 35 228 pkv1975@icloud.com
J01 Trener Hany Suleiman 992 41 143 leder.fotball@hessa.no
Trener Leif Terje Slinning 900 43 760
Lagleder Ingunn Koppen 995 47 908 ingunnkoppen@gmail.com
J99/00 Trener


Trener Vibeke Øie Mek 418 40 043 vibeke_mek@msn.com
Lagleder Jan N. Vikebakk
G01/02 Hovedtrener Tor Martin Sørli 918 83 800 tms@hareidgroup.com
Ass.trener Trond Leikanger 95 295 283 tleikang@online.no
Hj.trener Jan Stian Tafjord 901 05 656 Jan.Tafjord@vegvesen.no
Hj.trener Øyvind Hessen 926 06 821 benoni-hessen@hotmail.com
Lagleder Ronny Hessen 916 41 915 ronny.hessen@mimer.no
G99/00 Hovedtrener Nils Ottar Sandø 916 63 820 slin.ratto@hotmail.com
Ass.trener Stefan Omedal 980 20 703
Ass.trener Jonnen Johnsen
Keeepertrener Trond Vikestrand 905 72 105
Lagleder Frode Fagernes 916 51 208 frofr@mimer.no
Lagleder Jan Trygve Sulebust 922 04 483 jantsule@mimer.no
Lagleder Frode Teige 906 16 550 fro-tei@online.no

Tips en venn om denne siden Legg til i samleutskrift Skriv ut siden i utskriftsvennlig format
 
Oppslagstavle
Fotballutvalget
Nyheter lag fotball
Volleyballutvalget
Hessa IL - Postboks 2012 - 6028 ÅLESUND - Norge
Tlf: - Fax: - Epost: